Fotbal

Petr Čech: Utneme šance Arsenalu na titul!

Gólman Chelsea se domnívá, že pokud v londýnském derby Chelsea vyhraje, Arsenal se může s titulem rozloučit.

Petr Čech zatím v Chelsea prožívá celkem povedenou sezonu. Jeho tým vede anglickou Premier League a má nakročeno i k postupu v prestižní Lize mistrů. V neděli se jeho tým střetne v ostře sledované bitvě o Londýn s rivalem z Arsenalu.

Čech: Arsenal nutně potřebuje body

Matematika hovoří jasně. Pokud Chelsea Arsenal porazí, bude na něj mít 16 bodů náskok. A to už je pořádná porce bodů. Petr Čech si myslí, že takový bodový rozdíl Arsenal již nebude schopný vymazat. "Pokud Arsenal prohraje, už nebude mít šanci získat titul,“ uvedl Petr Čech. "Pro ně je to zápas, který prostě musí vyhrát. Nutně potřebují body,“ dodal český gólman, který doufá že v neděli prodlouží svou sérii bez inkasované branky. Zatím v Premier League neinkasoval již 530 minut.

Krásný fotbal na titul nestačí

"Arsenal někdy předvádí krásný fotbal, ale mužstvo musí umět vyhrát také jinou cestou. To je ten rozdíl mezi Chelsea a Arsenalem. Když chcete vyhrát, někdy musíte hrát tvrdě a bojovat o každý míč. To jsou aspekty, které ve hře Arsenalu nenajdete,“ myslí si nejlepší brankář uplynulého ročníku Ligy mistrů.

Wenger s Čechem nesouhlasí

Výroky českého gólmana se nelíbily lodivodovi Arsenalu Arsénu Wengerovi, který nyní prožívá velmi těžké období, protože Arsenal selhává jak v lize, tak na evropské scéně. "Žádný z týmů, které jsem letos měl možnost vidět, nevládne lize přesvědčivě. Navíc každý tým je zranitelný. Každý tým na celém světě. Vím, že Chelsea dokážeme porazit.,“ tvrdí odhodlaně.


Jedno z nejostřeji sledovaných utkání na celém světě můžete sledovat v přímém přenose na stanici Nova Sport.
Na našem webu tn.cz vám přineseme podrobnou on-line reportáž. 
Utkání začne v 17 hodin.


hrc, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události