Fotbal

Rozzlobený Jarolím: Necid penaltu kopat neměl. Nebyl na ni určený

Rozzlobený Jarolím: Necid penaltu kopat neměl. Nebyl na ni určený

Trenér fotbalistů Slavie Karel Jarolím byl z remízy 0:0 v Příbrami pořádně rozladěný.

"Nedokázali jsme dát v Příbrami branku ani z pokutového kopu, a to je hodně špatné. Pak vyhrát nemůžeme. Tomáš Necid neměl jít kopat penaltu. Nenastoupil v základní sestavě a nebyl na ni určený," prohlásil Jarolím.

“Takováhle ztráta mrzí“

Slávisté měli v utkání s nováčkem velkou územní převahu, ale obranu Příbrami a brankáře Slavíka nedokázal překonat. "Měli jsme řadu situací, v nichž jsme měli dát branku. Sice vedeme ligu, máme náskok, ale takováhle ztráta mrzí. Minule jsme v Českých Budějovicích vedli 2:0 a nakonec jsme domů jeli s remízou, tady jsme ani branku nevstřelili. Nemůžu být spokojený," dodal kouč “červenobílých“.

Morales je s podzimem spokojený

To italský lodivod Příbrami Massimo Morales byl naopak velmi spokojený. "Slavia je velký tým a já skládám kompliment svému týmu, že vydržel hrát disciplinovaně, bojovně a uhájil bod. I když jsme hráli doma, tak tenhle bod je pro nás ziskem, s nímž jsme příliš nepočítali. Jsme nováčkem soutěže a já jsem po celém podzimu se ziskem 18 bodů spokojený. Před začátkem ligy jsem si myslel, že budeme mít větší starosti," prohlásil Morales."Ty starosti ze začátku ovšem byly dost velké. Měli jsme los, který nás hned na začátku poslal do soubojů se silnějšími mužstvy. Ale pak přišly jednodušší zápasy a začali jsme bodovat. Remíza se Slavií je důkazem toho, že jsme se toho hodně naučili hlavně v defenzívě. Mám radost z toho, jak dobře jsme pracovali," poznamenal elegán prvoligových laviček.

Mediafax / tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události