Fotbal

Komňackému se dva míče nelíbily, ale na situaci se nevymlouval

Pěkný zápas předvedli v posledním podzimním vystoupení fotbalisté Ostravy a Jablonce a jejich trenéři Večeřa a Komňacký byli s výkonem svých hráčů spokojeni.

Na co už se dívali odlišně, byl výsledek. Baník domácí zápas, vyhrál 3:1 a přezimuje na třetím místě tabulky se sedmibodovou ztrátou na vedoucí Slavii.

Večeřa nešetřil chválou

"Jsem moc rád, že jsme ten zápas zvládli a nepokazili si konec vcelku slušně rozjetého podzimu,“ radoval se trenér Baníku Ostrava Karel Večeřa. "V prvním poločase jsme se dost tlačili do koncovky a vyplynuly z toho dva góly,“ pochválil své svěřence Večeřa.

Trenér Jablonce litoval chyb v defenzivě

"Hráli jsme dobře kombinačně dopředu, ale bohužel jsme dělali dost chyb vzadu,“ uznal František Komňacký, trenér Jablonce. "Takže dojem vcelku slušný, ale efekt žádný. Body nemáme, takže nemůžu zápas hodnotit nějak moc pozitivně.“

Sporná situace při třetím ostravském gólu

Komňackému se rovněž nelíbila situace před třetím gólem domácích, kdy se na hrací plochu připletl druhý míč, do něhož dokonce obránce Jablonce Huber při bránění Svěrkoše kopl. "Když jsou na hřišti dva míče, měl by sudí hru přerušit, jinak by mohli náši hráči začít hrát tím druhým balonem a dát gól na druhé straně,“ měl jasno Komňacký.


Přesto porážku na tento moment nesvaloval. "O výhře Baníku se rozhodlo už v prvním poločase, tam jsme udělali dvě velké chyby v bránění. Jednou nám chyběl obránce na pravé straně, podruhé zase na levé,“ dodal Komňacký.

jpz, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události