Tenis

Zabiju tě! Šarapovové vyhrožuje psychopat

Zabiju tě! Šarapovové vyhrožuje psychopat
Zdroj: oficiální zdroj

Ruská tenisová kráska Maria Šarapovová je v nesnázích. "Chci si tě vzít a pak tě zabiju stejně jako celou tvou rodinu,“ prohlásil násilník.

Leonard Taylor Jr. je bývalý hráč amerického fotbalu, který hájil barvy Winsconsinu. Taylor je evidentně psychicky dost mimo. Jeho otec tvrdí, že trpí paranoiou a schizofrenií a před třemi měsíci přestal brát své léky.  To by mohlo vysvětlovat jeho bizarní výhružky.
"Ty ku.vo, už se na tebe těším. Udělám ti ze života peklo,“ vzkazoval tenisové krásce bývalý student.                 

Zdroj: oficiální zdroj

Šarapovová ale není jedinou jeho obětí. V loňském roce se zaměřil na svého bývalého trenéra Barryho Alvareze a skrze záznamník na univerzitě ve Wisconsinu mu pořádně znepříjemňoval život. "Každý den mu na záznamníku nechával šest až sedm zpráv. To se dělo od začátku fotbalové sezony," uvedl Denny Helwig. "Barry, až budeš umírat, budu se ti dívat do očí,“ namluvil. To ale zdaleka není vše. Jeden ze záznamů už tehdy směřoval k ruské hráčce bílého sportu a zněl: "Barry, já tak nesnáším tu zku…nou Šarapovovou. Chci se na tu ku.vu ještě jednou podívat, než zmáčknu spoušť.“

Nikomu se nic nestalo, psychopat už sedí

Výhružek si naštěstí všimla policie a Taylor už sedí v cele, která bude na nějaký čas jeho domovem. Záznamník se stal psychopatovým kamarádem a během jednoho listopadového dne dokázal nahrát 29 těchto morbidních vzkazů. Zády se k němu otočila i rodina a jeho otec ho dokonce označil za paranoidního schizofrenika. Taylor je sice ve vězení poprvé, ale před třemi lety už pobyl několik dní v blázinci.

Podívejte se na video, ve kterém Maria ukazuje své tenisové i ženské krásy.


jpz, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události