Fotbal

Kolik stojí uspokojení fotbalisty? 37 tisíc korun, tvrdí prostitut

Kolik stojí uspokojení fotbalisty? 37 tisíc korun, tvrdí prostitut
Zdroj: oficiální zdroj

Špičkoví fotbalisté italské ligy nachazejí potěšení v náruči prostituta, který si za své služby nechává královsky platit.

Italský třetiligový fotbalista tvrdí, že hráče uspokojuje většinou po zápasech. Stýká se s nimi zpravidla v hotelích, kde hráči chtějí relaxovat, ale i převlíkacích kabinkách. Informaci přinesl britský server Dailymail.


"Mluvím o hodně známých hráčích,“ řekl chlapík, který si kvůli své anonymitě nechal dát přezdívku "Victory". "Jedná se o hráče Serie A, reprezentanty a hlavně v drtivé většině případů o muže, kteří mají přítelkyně nebo jsou ženatí,“ pokračoval.

Klientela je pořádně "ve vatě"

"Victory" s touto činností začal, aby si přivydělal a to se mu evidentně daří. "Stýkám se přibližně se třiceti hráči, většina hraje v Serii A. Z toho tak dvanáct jich patří mezi naprosté špičky. Moje cena je 1500 euro (přibližně 37 000 korun) a oni s tím nemají problém.“ Podle "Victoryho" se v některých případech jedná o mazlení, jindy jde zase jen o sex. "Rozhodně tady nemluvím pouze o líbání na pusu. Několikrát jsem byl dokonce požádán, abychom se sešli ve více lidech a uspořádali skupinový sex.“

Tají fotbalisté svou skutečnou orientaci?

Je to dost možné. Většina populace žije heterosexuálním životem, ale je jasné, že i mezi známými fotbalisty jsou homosexuálové. Ale v Serii A není žádný hráč, který by se otevřeně hlásil k orientaci ke stejnému pohlaví. Proto je toto tajnůstkaření zřejmě jediným řešením. "Oni vědí, že jsem také fotbalista a že jim rozumím. Mají mě rádi, protože jsem diskrétní. Myslím si, že mnozí z nich jsou homosexuálové a bisexuálové, kteří tento fakt jen chtějí skrýt před veřejností. U svých fanoušků i mezi spoluhráči mají vybudovanou nějakou image, která by v případě prosáknutí choulostivých informací výrazně utrpěla,“ zakončil "Victory“ rozhovor pro televizní stanici La 7.

Šéf italských homosexuálů slova "Victoryho" potvrzuje

Franco Grillini, prezident italského sdružení homosexuálů, přesné informace o tom, koho a jak třetiligový hráč skutečně uspokojuje nemá, ale přiznává, že v Serii A je minimálně dvacet homosexuálů. "Musím s tvrzením „Victoryho“ souhlasit. Většina z nich má své rodiny nebo přítelkyně a představa, že by se o jejich skutečné orientaci dozvěděla veřejnost, je pro ně nemyslitelná.“

Podívejte se, jakým způsobem byl v zápase bundesligy faulován Sebastian Kehl z Borrusie Dortmund. Toto video jistě nenechá chladným prostituta s přezdívkou "Victory".

jpz, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události