Fotbal

Beckham skočil z mostu

Nejednalo se ale o sebevraždu. Fotbalovou hvězdu Davida Beckhama totiž zlákal bungee jumping.

Anglický fotbalista si adrenalinový skok vyzkoušel při návštěvě Nového Zélandu, kde je se svým týmem Los Angeles Galaxy. V Aucklandu třiatřicetiletý záložník skočil populární bungee ze čtyřicetimetrového mostu. Informaci přinesl britský deník The Sun.Člověk by si řekl, že před skokem z výšky, při kterém se namočí do ledové vody, bude nervózní jak sáňky v létě, ale opak byl pravdou. Beckham byl olečený jen v džínách a na nohou měl bílé sportovní boty. Podle jednoho ze svědků nevypadal vůbec vyděšeně a těsně před skokem si dokonce psal smsky se svou ženou a dětmi. Bungee jumping se Beckhamovi nakonec zalíbil natolik, že nezůstal jen u jednoho skoku. Při tom druhém si dokonce nechal prodloužit gumové lano, aby se pořádně namočil.

Jak vypadá bungee jumping ze 140 metrů:


Victoria Beckham adrenalin nesnáší

Slavný fotbalista se v tomto směru musel ale spolehnout jen sám na sebe, protože jeho manželka Victoria s jeho adrenalinovou aktivitou nechtěla mít nic společného. Bývalá zpěvačka dívčí skupiny Spice Girls dokonce nedávno prohlásila, že její představa adrenalinu je sledování televize doma na gauči.

Beckam si užívá, AC Milán tvrdě jedná

AC Milán je už s anglickou hvězdou dohodnut, že během přestávky zámořské MLS bude záložník hájit barvy "Rossoneri". Šéf milánského klubu Adriano Galliani však doufá, že Beckham v AC zůstane déle. Galliani se tak připojil k trenérovi Carlu Ancelottimu, který nedávno uvedl, že by Beckhama chtěl v týmu natrvalo. "Věřím, že se do Milána zamiluje a zůstane," řekl Galliani v rozhovoru pro televizní stanici Sky Italia. "Problém je, že ho v Americe drží spousta reklamních kontraktů. Viděl jsem je a jsou opravdu strašidelné. Ale snad dá přednost svým citům," dodal.

Hostování je pouze do března

Beckham bude v Miláně hostovat od ledna do března, aby se během přestávky MLS udržel ve formě kvůli anglické reprezentaci. Od chvíle, kdy se záložník Galaxy s italským klubem dohodl, spekuluje se o tom, že nakonec do Milána přestoupí. "Těžko říct, jak dlouho u nás bude. Teď to vypadá tak, že jen dva a půl měsíce," prohlásil Galliani. "Beckham přiletí 20. prosince, absolvuje lékařskou prohlídku, tiskovou konferenci a zajde na zápas AC s Udine," dodal. "Pak bude mít sedm dní volno a jeho dobrodružství s Milánem poté začne v Dubaji na našem zimním tréninkovém kempu," uvedl.

jpz, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události