Motorsport

Pilot F1 Lewis Hamilton žárlí na svoji sexy přítelkyni

Pilot F1 Lewis Hamilton žárlí na svoji sexy přítelkyni
Zdroj: oficiální zdroj

Formulovému mistrovi světa Lewisi Hamiltonovi skončila sezona, takže má možnost se naplno věnovat své přítelkyni Nicole Scherzingerové ze skupiny Pussycat Dolls.

Je s podivem, že latexový obleček, ve kterém žhavá zpěvačka vystupuje, na jejím těle neroztaje. Zatímco fanoušci půvabné Nicole její variace milují, tak Lewis Hamilton pořádně žárlí.


Chlapíka, který dokáže zachovat klid i v těch nejzapeklitějších situacích na trati, pořádně vyvádí z míry představa, jak na její krásné tělo vrhají během koncertu chlípné pohledy stovky obdivovatelů. "Přeje si, abych se oblékala jenom pro něj,“ řekla třicetiletá zpěvačka.

A není se čemu divit, protože v kombinaci kůže, latexu a krajky vypadá svůdná Nicole jako luxusní společnice. Kromě svého stylu oblékání komentovala Scherzingerová další problematické téma, kterým je věkový rozdíl mezi oběma hrdličkami. Třicetilou Nicole dělí od jejího mladého partnera sedm let.


"Vůbec se tím nezabývám. Všechno je o životní energii, takže si myslím, že věk nehraje vůbec žádnou roli. A někdy mám dokonce pocit, že díky ohromnému přehledu a zkušenostem je Lewis starší než já," říká zkušená žena, která se nebojí toho, že by její přítel běhal za mladšími. "Vůbec o tom nepřemýšlím. A vedle toho si myslím, že děvčata budou mít větším zájem spíše o mně, protože já jsem Pussycat Doll," poznamenala s lišáckým úsměvem na tváři vyzývavá zvěvačka.

Podívejte se, jak Nicole prožívala poslední závod v Brazílii:


jvl, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události