Fotbal

EXKLUZIVNĚ: Uhrin ml. dostal nabídku od Brna. Odmítl ji

EXKLUZIVNĚ: Uhrin ml. dostal nabídku od Brna. Odmítl ji
Zdroj: TN.cz

Bývalý trenér Temešváru se na lavičku týmu z Gambrinus ligy jen tak nechystá. Jeho kroky povedou nejspíš zpátky do ciziny.

Majitel Brna Roman Pros nemá lehké spaní. Po Vítězslavu Lavičkovi nechce jeho mužstvo vést ani druhý oslovený, ambiciózní kouč Dušan Uhrin mladší. “Nabídku jsem dostal, a to velmi slušnou. Ale odmítl jsem ji,“ řekl Uhrin exkluzivně TV Nova.V Rumunsku se znelíbil šéfům

Bývalý lodivod Mladé Boleslavi má za sebou angažmá v rumunské Politechnice Temešvár, které mělo hořkou tečku. Předseda představenstva Marian Iancu mu minulý týden přes média vzkázal, že ho propustí.


Důvod tohoto náhlého rozhodnutí? Uhrin podle Ianca koketoval s tím, že převezme konkurenční Steauu Bukurešť. Český trenér to však striktně odmítl.

“Rýsuje se nabídka z ciziny“

Jisté je každopádně to, že Uhrin v Temešváru skončil. I když úředně to posvěcené stále není. “Na rozvázání kontraktu teprve čekám, koncem týdne snad budu vědět víc,“ poznamenal optimisticky.


Že by v tomto směru mohly nastat komplikace, to si Uhrin nepřipouští. “Pevně věřím, že vše proběhne v pořádku. Majitel klubu mě nechce a nový trenér Politechniky musí být zaregistrován na rumunském svazu. Takže má pracovní smlouva rozvázána být musí.“


Uhrin už od vyhazovu z Temešváru stačil odmítnout vábení prvoligového Brna. Proč tak učinil, je zřejmé. “Rýsuje se nějaká nabídka z ciziny,“ poodkryl své priority.

hum, s přispěním Jiřího Jabůrka, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události