Sport

Magazín Světový fotbal na NOVA Sport

Sledujte magazín Světový fotbal ve čtvrtek od 20:00 na NOVA Sport.

Fanoušci fotbalu mohou na obrazovkách Nova Sport sledovat další vydání magazínu Světový fotbal, které přináší nejnovější a nejzajímavější informace uplynulého týdne. Další zápasy měl na pořadu Pohár UEFA. My se ohlédneme za duely Twente - Schalke, Wolfsburg - Portsmouth a Aston Villa - MŠK Žilina.


Jihoamerický turnaj Copa Sudamericana už zná svého vítěze. Po finálovém dvojzápase proti Estudiantes se jím stal Internacional. Anglický Sunderland přišel o svého manažera Roye Keana, který rezignoval na svou funkci. Cristiano Ronaldo z Manchesteru United se stal držitelem Zlatého míče. Argentinský fotbalista Juan Roman Riquelme bude možná čelit obžalobě za napadení fanouška.


Mistrovství světa žen do 20 let dospělo do své semifinálové fáze. O postup do boje o zlato se utkala Korea s Francií, a Spojené státy americké s Německem. Klaas-Jan Huntelaar se stal hráčem Realu Madrid. Můžete se těšit také na záběry ze Suzuki Cupu. A pochopitelně nebude chybět tradiční výsledkový servis ani záběry z nejvyšších soutěží. Tentokrát z Brazílie, Skotska, Nizozemska a Kataru.


Sledujte magazín Světový fotbal ve čtvrtek od 20:00 na Nova Sport.


Nova Sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události