Fotbal

Kolaps připravil hráče Realu Madrid o zbytek sezony

VIDEO: Fotbalistovi Realu Madrid Rubénu de la Redovi předčasně skončila sezona. Řekl to prezident španělského klubu Ramon Calderón.

Třiadvacetiletý záložník nesmí hrát z preventivních důvodů, protože v říjnu při utkání Španělského poháru zkolaboval a lékaři zatím nepřišli na přesnou příčinu jeho potíží.


De la Red je třetím hráčem úřadujícího španělského mistra, který si už v této sezoně nezahraje. "Tolik zraněných jsem ještě nezažil," řekl listu La Sexta prezident klubu Ramón Calderón. Kromě člena zlatého španělského týmu z mistrovství Evropy bude Real postrádat útočníka Ruuda van Nistelrooije a záložníka Mahamadoua Diarru.


De la Red nehraje od konce října, kdy zkolaboval na začátku pohárového utkání s Realem Unión kvůli nedostatečnému okysličení mozku. Podle lékařů za kolaps s největší pravděpodobností může srdeční vada. 

jvl, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Boston srovnal sérii s Miami na 2:2, řádil Tatum

V semifinále play-off NBA došlo v noci k vyrovnání stavu série mezi Bostonem a Miami. Celtics doma ve čtvrtém duelu porazili Heat o propastných 20 bodů a je jasné, že fanoušci uvidí nejméně šest zápasů. Výhru celku z Massachusetts řídil Jayson Tatum se 31 body. Boston dal základy výhře 102:82 již v první čtvrtině, kdy vyhrál o osmnáct bodů.