Fotbal

Stanislav Vlček: Zápas s Ajaxem byl pro mě životní zážitek

Stanislav Vlček: Zápas s Ajaxem byl pro mě životní zážitek
Zdroj: TN.cz

Na otázky čtenářů tn.cz odpovídal fotbalista Anderlechtu Brusel Stanislav Vlček.

Zažil rok jako na houpačce. Nejprve se těšil, jak si zahraje na vysněném novém stadionu v Edenu, pak ale využil jednu z možná posledních šancí na zahraniční angažmá a přestoupil do bruselského Anderlechtu. "Určitě toho nelituju. Ve Slavii to bylo fantastické, ale zahraniční angažmá jsem si velmi přál a jsem rád, že jsem se ho dočkal," pověděl Vlček čtenářům.


Nejčastější otázka, kterou dostal, byla jasná: "Vrátíte se ještě někdy do Slavie?" Sympatický útočník ani na okamžik nezaváhal. "Moc rád bych se do ní vrátil, mou skrytou motivací je zahrát si v novém Edenu..."


Rozhovor


A co říká na téma Sparta? "Není to tak, že bych ji nesnášel. Ale zápasy proti ní byly vždy hodně vypjaté, já bych do Sparty nešel. Navíc momentálně je Slavia o dva kroky před ní," poznamenala "červenobílá" ikona.


Málokdo ví, že Vlčkovi chybí gól, aby vstoupil do Klubu ligových kanonýrů. "Doufám, že na něj nebudu čekat příliš dlouho," usmál se útočník, jenž na otázky ochotně opovídal celých 75 minut.


"Těm, na které se nedostalo, se moc omlouvám, dotazů přišlo hrozně moc. Se všemi se tímto loučím a přeji jim krásné Vánoce!" vzkázal fanouškům Vlček.

dfk, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události