Hokej

Jágr a krásná blondýnka TAJNĚ v Česku! Tulili se na hokeji

V naprostém utajení přiletěl do České republiky hokejista Jaromír Jágr. V Kladně zahříval svou přítelkyni.

Ještě ve středu nastoupil Jágr v dresu Omsku v ruské KHL a dvěma góly pomohl svému klubu k výhře nad Petrohradem 5:1. Pak si sbalil kufry a dnes dopoledne potichu přiletěl do Prahy.


Jaká to byla změna: na letišti na něj tentokrát nesvítila světla kamer, nečekali na něj žádní novináři. Dokonce ani nejlepší přátelé nevěděli, že bude slavný hokejista v Čechách. "Ne, já to fakt ani netušil,“ dušoval se jeho kamarád a tajemník Lubomír Rys.


Odpoledne se šel Jágr se svou přítelkyní modelkou Innou Puhajkovou podívat na extraligový hokej. Podle zamilovaných pohledů a tulení, se dalo poznat, že mají lásky na rozdávání.

Kladno hrálo doma s Pardubicemi a k radosti svého nejslavnějšího odchovance vyhrálo 5:4 po samostatných nájezdech. Jágr seděl v čestné loži s přítelkyní Inou Puhajkovou, s novináři se odmítl bavit a po zápase odešel zadním východem.


Proč je vlastně Jágr v Česku? V Evropě je reprezentační přestávka a další zápas Omsku je naplánován až na 24. prosince. Do té doby si chce zřejmě Jágr užívat doma s rodinou.

jed s přispěním Kateřiny Lang, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události