Fotbal

Real Beníteze nechce. Svou budoucnost by rád spojil s Ramosem

Prezident Bílého baletu Ramón Calderón popřel, že by jeho klub lákal do svých služeb trenéra Rafaela Beníteze.

O příchodu madridského rodáka na San Bernabeu se začalo spekulovat ve chvíli, kdy nový kouč Realu Juande Ramos podepsal s klubem smlouvu jen do konce této sezony. Podle všeho se však jedná jen o tzv. “zkušební dobu“, během které se má Ramos osvědčit a poté podepsat dlouhodobý kontrakt.

Prioritou je Ramos, nikoliv Benítez

"Uvidíme, jak se mu v nadcházejících šesti měsících povede, ale pokud se týmu bude dařit, nevidím důvod cokoliv měnit." prohlásil v rozhovoru pro BBC Radio Five Live boss Realu Calderón.


Ten prý o liverpoolském kouči momentálně ani neuvažuje, na nástupci trenéra Benda Schustera nehodlá nic měnit. "Benítez je sice vynikající trenér, který dobře zná zdejší prostředí, ale má smlouvu v Liverpoolu. Naší prioritou je proto udržet Ramose déle než zmíněných šest měsíců," dodal Calderón.

hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.