Sport

Wrestling: Miláčkem publika díky brutálnímu triku

Kofi Kingston prožil úspěšný rok ve světě wrestlingu a nyní si už jako megastar užívá na výslunní popularity.

V rozhovoru pro britský deník The Sun se Kingston svěřil, jak se z pozice obchodníka dostal do zábavné šou, při které profesionální zápasníci napodobují bojový sport.

Wrestling miloval už v mládí

Sedmadvacetiletý Kingston je miláčkem publika především díky svému triku, kdy vyskočí, ve vzduchu se jakoby s nataženýma nohama posadí a spadne na ležícího soupeře."Fandím bojovým sportům už od mala. Ještě když jsem byl malý kluk, pravidelně v sobotu jsem sledoval šou Superhvězdy wrestlingu. Když jsem na ty zápasy koukal, měl jsem husí kůži a častokrát ani nemohl uvěřit vlastním očím. Nejvíce jsem obdivoval bojová umění a pak samozřejmě letce,“ prozradil, jaké číslo patří mezi jeho nejoblíbenější.

Před třemi roky řekl DOST

Kingston pracoval několik let v podnikatelské sféře, ale se svým životem nebyl úplně spokojený. Přeci jen jeho snem bylo být zápasníkem wrestlingu. "Pracoval jsem v kanceláři, ale já i mé srdce jsme věděli, že to není to, co chci opravdu dělat. Svou práci jsem dělal jen proto, že to tak dělal každý. Jednoho dne jsem se ale rozhodl, splnit si svůj sen," řekl.

Začínal dole, teď je nejvýš

"Tvrdě jsem trénoval a se zápasy začínal na nezávislé scéně. Už tam se na mě ale chodilo koukat dost agentů,“ prozradil. Kingstonovo rozhodnutí přineslo ovoce velmi brzo. "Za pár dní mi volali a nabídli mi práci v Atlantě, kterou jsem moc rád přijal." Od té doby šla kariéra usměvavého Jamajčana strmě vzhůru. V současné době je držitelem několika mezinárodních a také týmových titulů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události