Sport

Skandální FOTO: Boxer drží uříznutou hlavu šampiona Klička

Skandální FOTO: Boxer drží uříznutou hlavu šampiona Klička
Zdroj: oficiální zdroj

Britský boxer David Haye na fotomontáži drží v ruce uříznutou hlavu Vladimíra Klička.

Kontroverzní boxer David Haye se o víkendu postaral o velký rozruch v boxerském zákulisí. Brit usiluje o zisk z jednoho z profesionálních titulů mistra světa v těžké váze a podle jeho tvrzení by se v červnu příštího roku měl utkat v Londýně s Vitalijem Kličkem. Aby svého soupeře náležitě vyprokovoval, pro britský časopis "Men‘s Health“s si nechal vytvořit snímek s hlavou bratra Vladimira v ruce. Právě Vladimir Kličko obhájil o víkendu tituly profesionálního mistra světa těžké váhy organizací WBO, IBF a IBO, když porazil technickým k. o. v sedmém kole Američana Hasima Rahmana v německém Mannheimu.

Věděl, jak píchnout do vosího hnízda

Bývalý mistr světa v polotěžké váze prokázal o víkendu schopnost, jak efektivně umí píchnout do vosího hnízda. Skandální fotografie se totiž objevila na stole v jedné německé restauraci, kde o víkendu obědval Vitalij Kličko s manželkou Natálií. Oba dva byli hodně šokováni a ukrajinský boxer tento čin okamžitě odsoudil.


"Je to od něho velmi nechutné, veškeré limity byly překročeny. Dokážu být hodně necitlivý a každopádně bude potrestán," prohlásil Vitalij Kličko.

Nejdříve si musel poradit s Barrettem

David Haye minulý měsíc splnil poslední podmínku, ještě jednu výhru v těžké váze, aby se mohl utkat o některý z mistrovských pásů této divize. Po výhře ve svém úvodním boji v těžké váze nad Polákem Tomaszem Boninem v prvním kole mu údajně bylo řečeno, že ještě není soupeřem pro oba bratry Kličkovy.


Pokud by ale "velkolepě" zvítězil 15. listopadu letošního roku nad Američanem Monte Barrettem, začali by na něj Kličkovci pohlížet vážně, jako na možného soupeře. Haye nakonec Barreta pokořil technickým k.o. v pátém kole a splnil tak jejich požadavek.


Jenže po poslední skandální provokaci britského boxera bratři Kličkové si už žádnou podmínku klást nebudou a vyřídí si účty s Hayem osobně v ringu. Otázkou zůstává, kdo z nich bude chtít drzého Hayeho potrestat jako první ...

rk, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události