Fotbal

Paul Ince v Blackburnu skončil

Bývalý stoper Albionu byl propuštěn z trenérského křesla předposledního týmu Premier League.

Důvod vyhazovu je jasný. Blackburn pod Incem v 17 ligových zápasech vyhrál jen třikrát a krčí se na sestupových pozicích.


Pohár trpělivosti definitivně přetekl v sobotu, kdy hráči Rovers ostudně prohráli 0:3 na hřišti Wiganu.

Šéf klubu se zadíval do historie

Paul Ince převzal Blackburn před letošní sezonou jako svůj vůbec první tým v Premier League. Klubový boss John Williams slíbil, že mu dá důvěru na delší časové období, jenže netušil, jak zle si tradiční klub povede.


"Tři výhry ze sedmnácti zápasů jsme zaznamenali naposledy před sedmi lety, kdy jsme skončili devatenáctí a sestoupili jsme,“ říká Williams na stránkách BBC. “Musíme udělat vše proto, abychom se podobného scénáře vyvarovali,“ dodává.

V sobotu byl Ince ještě plný odhodlání

Vaz Incovi srazil hrůzostrašný výkon jeho svěřenců v utkání s Wiganem. Do televizních kamer smutný manažer prohlásil. “Zachovám se stejně jako na hřišti. Budu bojovat dál, já se nevzdám!" To však ještě netušil, že už v úterý bude bez práce.


“Paulovi přeji jen vše dobré, určitě se může do klubu někdy vrátit. Ale teď se musíme hlavně zachránit,“ poznamenal Williams, který Incovu pozici hodlá svěřit zřejmě Graemu Sounessovi, exmanažerovi Rovers. Dalším adeptem je bývalý lodivod Boltonu či Newcastlu Sami Allardyce, mluví se také o Alan Curbishleym, jenž naposledy trénoval Kladiváře z West Hamu.

hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události