Fotbal

Přibyl: Morávek zůstane v Bohemce i na jaře

Na dotazy čtenářů tn.cz odpovídal v on-line rozhovoru ředitel Bohenians 1905 Lukáš Přibyl.

V minulém týdnu se spojily dva ze tří subjektů, které jsou nazývány Bohemians, aby společně dosáhly vytouženého. Tím je uznání právoplatnosti nástupnictví slavného klubu minulosti i jeho tradice. Kdo je jejich největším nepřítelem? Vršovický tým Bohemians 1905, kterého drtivá většina fanoušků považuje za ty jediné a opravdové Klokany. VÍCE ČTĚTE ZDE.


Ředitelem Bohemians 1905 je Lukáš Přibyl, který v minulosti působil na televizní obrazovce. Poté se stal tiskovým mluvčím a následně ředitelem komunikace pražské Sparty. Mnohými vytoužené místo na Letné ale opustil a vrhl se do práce v klubu, o němž se traduje, že má jedny z nejlepších fanoušků u nás.


V našem on-line rozhovoru Lukáš Přibyl mimo jiné prozradil, že talentovaný fotbalista vršovického klubu Jan Morávek na jaře Bohemku neopustí. Okolo devatenáctiletého mladíčka už krouží kluby z Německa, Francie, Nizozemí a Itálie.


Na další dotazy čtenářů poskytl ředitel "Klokanů" zajímavé odpovědi. Postoupí Bohemians 1905 zpátky do Gambrinus ligy? A dočkají se fanoušci Bohemky nového stadionu v Ďolíčku?

Rozhovor


dfk, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události