Fotbal

Podívejte se, koho láká fotbalová Sparta

Podívejte se, koho láká fotbalová Sparta
Zdroj: oficiální zdroj

VIDEO: Letenští zahajují očistnou kůru "nemocného" kádru. Jednou z prvních posil by podle polských médií mohl být Janusz Gancarczyk, který je hráčem Slasku Wroclaw. Zástupci letenského klubu zájem nepotvrdili, ale ani nevyvrátili.

O čtyřiadvacetileté levé křídlo Slasku Wroclav je zájem v Polsku, podle serveru naszemiasto.pl by ale fotbalistu mohla chtít získat i pražská Sparta. Klub se bude rozhodovat podle finanční nabídky, které případní zájemci o služby Gancarczyka předloží. Konkrétní představy o výši částky, jakou by vedení Slasku chtělo za případný transfer inkasovat, nebyly zveřejněny.

Podívejte se, jak válí Janusz Gancarczyk za Slask Wroclaw:

Zástupci Sparty se k případnému zájmu o Gancarczyka konkrétně nevyjádřili. Mluvili jen v obecné rovině. "V tuto chvíli se k žádným jménům případných posil nebudeme vyjadřovat," řekl pouze Tomáš Křivda, PR a projektový manažer letenského klubu. "Pokud budou nějaká jednání dotažena, určitě budeme veřejnost prostřednictvím médií informovat."

Z Wroclavy by mohl odejít i Čech Pokorný

Podle serveru naszemiasto.pl by mohl Slask opustit i český obránce Petr Pokorný, o nějž má zájem Hradec Králové, kde již dříve působil. Zkušenému hráči ve Slasku za půl roku končí smlouva a vedení klubu nehodlá obránci bránit v návratu domů, jen prý musí sehnat na jeho místo adekvátní náhradu.

jvl, Mediafax / tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události