Fotbal

Prezident fotbalové Neapole: Angličanky si nemyjí intimní partie

Prezident fotbalové Neapole: Angličanky si nemyjí intimní partie
Zdroj: oficiální zdroj

S velmi originálním receptem, jak zabránit odlivu hráčů do Premier League, přišel prezident italské Neapole Aurelio de Laurentiis. Své hráče varuje, že si anglické ženy nemyjí přirození.

Ačkoliv zbývá ještě jedno kolo do konce podzimní části italské nejvyšší fotbalové soutěže, tak už teď je jasná jedna věc. Fotbalisté Neapole šokovali celou Itálii umístěním na třetí příčce za vedoucím Interem a Nedvědovým Juventusem. Jeden z důvodů, proč se Neapoli tolik dařilo, je dobře poskládaný tým, který je napěchovaný fotbalovými talenty.


Zdroj: oficiální zdroj

Chelsea chce Neapoli "vykrást" tým

S blížícím se zahájením přestupního období se zejména kolem argentinského útočníka Ezequiela Lavezziho, slovenského středopolaře Marka Hamšíka, uruguayského záložníka Waltera Gargana a brazilského obránce Fabiana Santacroseho, začínají točit mlsní agenti anglických velkoklubů. V případě Hamšíka a Gargana mělo jít dokonce o konkrétní, ale hlavně velmi lukrativní nabídky od slavné Chelsea.

Zoufalí muži dělají zoufalé věci

Není se tedy čemu divit, že se prezident italského klubu a významný filmový producent Aurelio de Laurentiis bojí, aby se mu jeho hvězdičky nerozprchly do světa. Fotbaloví manažeři tuto svízelnou situaci obyčejně řeší přihozením nějaké té "kačky“ k platu navrch. Ne tak svérázný pan de Laurentiis, který nejprve lamentoval nad tím, že zmiňované hráče v jeho klubu vychovali a pak by je měl někdo odlákat. "My jsme tyto hráče udělali. Před dvěma lety o nich nikdo nevěděl,“ řekl frustrovaný Ital, který poté přišel s překvapivým a šokujícím prohlášením."Pokud budou chtít odejít do Anglie, tak jim v tom asi nezabráním. Měli by si však uvědomit, že se Angličané nesprávně stravují, špatně žijí a jejich ženy si nemyjí genitálie. Bidet je pro ně tabu,“ uzavřel filmařský magnát, v jehož příštím filmu mají hrát anglické herečky Keira Knightleyová a Helen Mirrenová. Otázkou zůstává, jestli se prostořeký Ital nebude muset teď poohlédnout po někom jiném. Nejzajímavější věcí na Italově šokujícím prohlášení je fakt, že bydlí v Neapoli, která platí za daleko nejšpinavější město v Evropě.   

jvl, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události