Fotbal

Necidovy šance v CSKA rostou. Vagner Love míří do Evertonu

Necidovy šance v CSKA rostou. Vagner Love míří do Evertonu
Zdroj: oficiální zdroj

Brazilský útočník Vagner Love z CSKA Moskva dostal nabídku od Evertonu a možná tak uvolní místo Tomáši Necidovi.

Vagner Love se nechal slyšet, že Everton projevil zájem o jeho služby. Anglický klub totiž momentálně trpí nedostatkem útočné síly, zvláště kvůli dlouhodobé absenci Yakubu Aiyegbeniho a Jamese Vaughana. Poohlíží se proto po posilách jako Vagner Love, nebo dokonce Michael Owen.

Vagner Love preferuje Bílý balet

Čtyřiadvacetiletý Brazilec má však jiné cíle: "Kontaktoval mě jenom Everton. Ale mým snem zůstává hrát za Real Madrid. Myslím, že to je klub snů pro většinu hráčů,“ prohlásil útočník CSKA Moskva. Nabídku od Madridu zatím nedostal, přesto začal s vedením ruského klubu vyjednávat uvolnění z týmu.


Everton se o brazilského reprezentanta zajímal už v létě, ale tehdy ještě k přestupu nedošlo. Nyní je v Rusku po skončení sezony a situace je tedy z pohledu moskevského klubu daleko příznivější. Za pět let v dresu CSKA odehrál 105 zápasů a dal v nich 58 branek. Za brazilskou reprezentaci odehrál 21 utkání a dal v nich 5 gólů.


Pokud Love opravdu odejde, tak výrazně zvýší Tomáši Necidovi šance na post v základním týmu. Tento devatenáctiletý český talent nastupuje v CSKA Moskva. Za sebou má úspěšné angažmá ve Slavii a nedávno proti si proti San Marinu odbyl debut i v české reprezentaci.

Necid děkuje Slavii

Přestup Tomáše Necida ze Slavie do CSKA Moskva byl uzavřen už v létě. Vedení pražského celku chtělo hráče udržet na hostování i pro jaro, ale nakonec odejde mladý útočník do ruské metropole už v zimě.


Poslední podzimní utkání Slavie na hřišti Ajaxu Amsterdam v rámci Poháru UEFA ale Necid nehrál. "Dohodli jsme se na tom s vedením. Rozhodli jsme se tak, hlavně abych se na poslední chvíli nezranil," vysvětlil jeho neúčast sám hráč.


Na Slavii ale Necid určitě nezapomene. "Vzpomínat budu asi na úplně všechna utkání, které jsem tady odehrál. Od žáků až do teď. Já bych chtěl poděkovat Slavii za to, že mě vychovala a že jsem se tady mohl zlepšovat. Musím taky poděkovat všem trenérům, pod kterými jsem tady hrál, a nakonec i vedení, že mi umožnilo přestup do Moskvy. A samozřejmě všem klukům, se kterými jsem tady mohl nastoupit," dodal na závěr Necid.

rk, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události