Fotbal

Ferguson: Realu bych neprodal ani nakažlivý virus, natož Ronalda

Ramón Calderon, prezident španělského fotbalového klubu Realu Madrid, reagoval na slova trenéra Alexe Fergusona z Manchesteru United, který označil Real za gang.

Alex Ferguson, trenér Manchesteru United, se ve čtvrtek vyjádřil i ke spekulacím ohledně odchodu Cristiana Ronalda do Realu Madrid. "Real nemá šanci. Kluby o ničem podobném nejednají. Myslíte, že bych spolupracoval s takovým gangem? Ani náhodou. Realu bych neprodal ani nakažlivý virus," prohlásil Ferguson.

Prezident Realu hledí na Fergusonovy výroky s nadhledem

A reakce Realu na sebe nenechala dlouho čekat. "V pravidlech chování našeho klubu nejsou zahrnuty urážky a opovrhování. Ani nám nechybí respekt k našim soupeřům. I proto je Real Madrid respektovaný po celém světě. Je smutné, že s profesionální dráhou pana Fergusona jsou spojovány takové výroky. Real Madrid nikdy nebude reagovat na takové jednání Manchesteru United, kterému chybí respekt," stojí v prohlášení prezidenta Realu Madrid Ramóna Calderona.


Ten se vyjádřil také k samotnému problému celého sporu. "Manchester nerespektoval nabídku na přestup Cristiana Ronalda do Realu Madrid v létě. Od té chvíle se soustředíme na jiné cíle. Je absolutní lež, že by došlo k nějaké dohodě s Manchesterem. Takovými dohady už jsem unavený. Je to pro nás uzavřené a dál o tom nechci mluvit," uzavřel debatu.

jvl, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události