Hokej

Borec na konec: Brankář Salfický si dal vlastní gól

Hokejový brankář Dušan Salfický se ukázkově trefil v utkání první ligy. Bohužel do své branky!

Salfický hájí barvy Ústí nad Labem a svou kuriózní trefu si připsal v zápase proti Jihlavě. Jeho vlastní gól ale v konečném účtování nebyl nikterak důležitý, protože střela do vlastní branky znamenala pouze snížení Jihlavy na 2:5. Po závěrečné siréně svítilo na ukazateli skóre 7:2 ve prospěch Ústí.

Co se vlastně stalo?

Salfický vyrazil od své klece k levému mantinelu, kam si jel pro nahozený puk. Evidentně si myslel, že za jeho záda zajíždí některý z obránců, takže se otočil a svou brankářskou hokejkou plácnul do puku. Jenže žádný obránce za ním nebyl a puk si to vesele klouzal do ústecké svatyně. Nikdo z přítomných nechápal, co se děje a hala najednou oněměla. Po chvíli ticha si však fanoušci uvědomili, co se stalo a jelikož domácí tým byl v celkem jasném vedení, podpořili Salfického potleskem a skandováním jeho jména.

jpz, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.