Motorsport

Skandál v motoristickém světě: Oplzlé vánoční přání pro Mosleyho

Skandál v motoristickém světě: Oplzlé vánoční přání pro Mosleyho
Zdroj: TN.cz

Šéf F1 Bernie Ecclestone poslal vánoční kartu se sadomasochistickým podtextem prezidentovi Mezinárodní automobilové federace Maxi Mosleymu.

Kontroverzní "péefko“ naráží na skutečnost, že Mosley byl natočen na video, když si užíval sadomasochistecké orgie s několika dívkami a zobrazuje, jak tým F1 sleduje závod na několika monitorech a přitom je právě Mosely bičuje. Informaci přinesl server Daily Star.

Sledují závod a Mosley je trestá bičem

Mosley stojí v pozadí celého týmového dění a mrská bičem každého, kdo má na monitoru dámské nohy v podvazcích a s botami na podpatku. I na jeho pozadí jsou však vidět stopy biče, proto se na celé přání nechal vyobrazit i sám Bernie Ecclestone, jak drží náplasti na Mosleyho bolavý zadek. Na kartě je napsáno "Běžné trestání týmu - Vánoční speciál. Vše nejlepší do nového roku Bernie"

K sadomasochistickým orgiím se přiznal

Když sadomasichistická nahrávka spatřila světlo světa, bylo jasné, že se Mosley bude zásahu do svého soukromí bránit. Celou zprávu přinesl nedělník News of the World a Mosley jej bez váhání zažaloval.

Podívejte se, na záběry z kompromitujícího videa.


A u londýnského soudu slavil úspěch. Za porušení soukromí prezidenta FIA musel bulvární list zaplatit 60 tisíc liber (více než 1,8 milionu korun). Mosley se u soudu přiznal k sadomasochistickému sexu, ale odmítl, že orgie měly nacistický podtext. Podobné fantazie označil za nechutné. Uvedl, že v těchto praktikách našel zálibu už před 45 lety. Současně dodal, že šlo o soukromou akci ve sklepě jeho domu.

Osobní život v troskách

Také řekl, že jeho soukromý život je po zveřejnění detailů jeho intimního života v troskách. Odhalení bylo zničující zejména pro jeho manželku a dva syny. S manželkou je 50 let a uvedl, že neexistuje nic jiného, co by pro něj bylo více ponižující.

jpz, hrc, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události