Sport

Sexy soupeřka Sáblíkové aneb rychlobruslení nemusí být nuda

Sexy soupeřka Sáblíkové aneb rychlobruslení nemusí být nuda

Němka Anni Friesinger, dvojnásobná olympijská vítězka a třináctinásobná mistryně světa, plánuje svatbu.

Připadá vám rychlobruslení jako nudný sport, kde ženy a muži upnutí v nevzhledných kombinézách nekonečné minuty krouží po zamrzlém oválu? A neberou vás ani vynikající výsledky české rychlobruslařky Martiny Sáblíkové?


Pak vás možná zaujme fotogalerie jedné z rychlobruslařských hvězd, jednatřicetileté Anni Friesinger. Je zřejmé, že i když se Sáblíkovou poslední dobou prohrává, má proti ní jiné přednosti...


O rychlobruslařské dráhy ji teď ale stále více odvádějí soukromé záležitosti. Kráska, která už pózovala i na stránkách pánského časopisu Maxim, chystá vdavky.


Svatbu plánuje s přítelem a nizozemským rychlobruslařem Idsem Postmou. "Na olympiádu do Vancouveru už jako slečna Friesinger nepojedu,“ slíbila.


A jak zapřísáhlá katolička vysvětluje některé své "ostřejší" snímky? "Vyfotit jsem se nechala, ale na fotkách není nic, co by bylo pohoršující. Mám své hranice,“ tvrdí Friesinger, která pozvolna plánuje konec kariéry.


"V roce 2010 by to bylo ideální. Do té doby budu ale makat a pak se uvidí. Poradím se i s manželem, tedy budoucím,“ říká.

tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události