Fotbal

Útočník Stoke City přišel na hřišti o půl milionu

Útočník Stoke City přišel na hřišti o půl milionu
Zdroj: oficiální zdroj

Jamajskému fotbalistovi Ricardovi Fullerovi udělil klubový trenér nevídanou pokutu za napadnutí spoluhráče.

Jamajský reprezentant Ricardo Fuller hrající za anglický tým Stoke City bude s největší pravděpodobností o 20 000 liber chudší. V přepočtu asi 543 tisíc korun zřejmě zaplatí za to, že slovně i fyzicky napadl svého spoluhráče a zároveň kapitána Andyho Griffina.

Trenér Pulis: Jsou to dobří kamarádi

K potyčce došlo v 53. minutě včerejšího zápasu Stoke City s West Hamem poté, co West Ham střelil vyrovnávací gól. Ze samotného utkání si už Fuller za tento čin odnesl červenou kartu.


"Nejvtipnější na tom je, že Ricardo a Andy jsou dobří kamarádi. Dokonce spolu pořádali vánoční večírek, “ řekl k incidentu trenér Tony Pulis a dodal: "Rick je ale dost vznětlivý a co udělal, nemůžu ignorovat.“


Finanční trest Fullerovi stanovil klubový trenér Pulis. Anglický fotbalový svaz totiž Fullerovi vystavil stop za jeho přestupek na tři zápasy a neuvažuje o dalším postihu.


O potyčkách mezi spoluhráči ví své třeba také útočníci Arsenalu Nicklas Bendtner s Emmanuelem Adebayorem. Ti se do potyčky dostali během lednového zápasu s Tottenhamem. Při ní Adebayor svého spoluhráče udeřil hlavou.

fik, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události