Berbatov spasil Manchester United

V dohrávce 20. kola Premier League si úřadující mistr poradil s Middlesbrough jediným gólem bulharského útočníka.

Fotbalisté Manchesteru United si výhrou 1:0 nad Middlesbrough upevnili třetí místo v tabulce Premier League. Tříbodový zisk na domácím stadionu Old Trafford, na který v mrazivém večeru našlo cestu 75.294 diváků, zajistil obhájcům titulu bulharský útočník Dimitar Berbatov až v 69. minutě, krátce po něm ještě zahodil stoprocentní šanci jeho korejský spoluhráč Pak Či-song. Už v prvním poločase pohrdl řadou příležitostí hvězdný Portugalec Cristiano Ronaldo.

Obhájce trofeje ztrácí na vedoucí Liverpool sedm bodů, má ale ještě dvě utkání k dobru. Od druhé Chelsea dělí nedávné vítěze mistrovství světa klubů jen čtyři body. Middlesbrough zůstal v pásmu ohrožení sestupem na 17. místě.

Manchester United - FC Middlesbrough 1:0 (0:0)

Branka: 69. Berbatov.