Fotbal

Jánošík žije: Fanoušci Neapole vrátili fotbalistům ukradené věci

Radovat se tak může i slovenský záložník Marek Hamšík, ke kterému našly cestu zpět hodinky Rolex za 690 000 korun.

Slovenskou hvězdu obrali ozbrojení zloději týden před Vánocemi, ale jasně se prokázal vliv fanoušků a neapolské mafie, která si své hráče hýčká jako v bavlnce.


"Rolexky na mě čekají na policejní stanici," citovala Hamšíka agentura ANSA. "Fanoušci věděli, jak se k hodinkám dostat. Fotbalisté Neapole jsou pro ně jako bozi. Nikdo se jich nesmí dotknout," uvedl jednadvacetiletý záložník. "Ti, co mě přepadli, byli mladíci, kteří asi neznají nepsané zákony," dodal.

Hamšíkovi se vrátily hodinky, spoluhráčovi "bavorák"

Slovenský hráč ale není jediný, kdo byl okraden a kterému záhy fanoušci pomohli. Před nedávnem zajásal radostí útočník Andrej Russott, když se k němu vrátil vůz BMW jen pár hodin poté, co mu ho zloději okradli.

Hamšík užívá volna na Slovensku

Slovenský záložník momentálně tráví volno v rodné vlasti, kam přijel se spoluhráčem Walterem Garganem. "Asi nás čeká pokuta, protože strašně moc jíme," řekl Gargano, který chodí s Hamšíkovou sestrou Michalou. Během dovolené ji navštěvoval v nemocnici. "Chodil jsem za ní každý den. Dokonce jsem jí koupil prstýnek, ale není svatební," ujistil.

jpz, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události