Fotbal

Karel Brückner bude trénovat České Budějovice!

Trenér rakouské reprezentace se cítí unaven mediálním tlakem a tak opouští národní tým našich jižních sousedů. Jeho novou štací jsou České Budějovice.

Někomu to zní jako rajská hudba, jiný si myslí, že jde o sci-fi. Zpráva o konci Karla Brücknera na rakouské lavičce otřásla celým fotbalovým světem. To pravé překvapení ale teprve přišlo. Podle našich informací se šedovlasý trenér dohodl na angažmá v Českých Budějovicích, kde nečekaně nahradí remízového mága Tobiáše. "Rozhodujícím faktorem byla velká důvěra, kterou ve mně v Budějovicích projevily," řekl překvapeným novinářům Brückner.
Cíl? Evropské poháry!

Známý kouč vyhlásil, že v příští sezoně by se s týmem rád probojoval do evropských pohárů. K tomu by mu měly pomoci i posily v podobě odchovanců Vozábala s Lafatou. Vozábal jih Čech opustil jen nedávno, ale charismatická osoba Karla Brücknera ho přiměla změnit rozhodnutí. "I pro mě osobně bylo jmenování pana Brücknera šok, ale jsem strašně rád, že si mě nový trenér vybral," uvedl Vozábal. Přizvukoval i David Lafata: "Jsem tu kvůli němu. Hrát pod ním je velká výzva a rád bych se pod jeho vedením podíval do evropských pohárů."


Dostali jsme vás? Nebo jste odhalili, že trenéra Brücknera zahrál dvojník? 
Lodivod rakouského národního týmu Karel Brückner samozřejmě ve své funkci zůstává. Redakce sportu tn.cz vám tímto přeje krásně prožitý konec roku a těšíme se s vámi nashledanou v roce 2009.

sportovní redakce TV NOVA, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události