Sport

Bývalý hráč NBA Barkley řídil opilý. Jel za prostitutkou

Bývalý hráč NBA Barkley řídil opilý. Jel za prostitutkou
Zdroj: oficiální zdroj

Poslední den v roce 2008 Charlesi Barkleymu nevyšel podle představ. Většinu dne totiž musel strávit na policejní stanici.

Charles Barkley je pěkné kvítko. Ještě když hrál NBA v dresu Filadelfie a Phoenixu, byl proslulý svými výstřelky a divokým chováním na hřišti i mimo něj. Při jednom zápase NBA na něj jeden z diváků pokřikoval rasistické urážky a Barkley si to nenechal líbit a na fanouška plivl. Jeho slina ale zasáhla holčičku, která seděla vedle něj…

Podívejte se, jak to Charles Barkley uměl na palubovce rozbalit.


Po ukončení aktivní kariéry měl Barkley pro změnu problém s hazardními hrami. V rozhovoru pro stanici ESPN přiznal, že celkem prohrál 10 milionů dolarů. Barkley byl tak náruživý hráč, že dokázal rozfofrovat 2,5 milionu dolarů za šest hodin na karetní hře Blackjack.

Co se přihodilo 31. prosince?

Jeho posledním výstřelkem je silvestrovské dovádění za volantem jeho vozu. V 1:30 ráno Barkleyho ve vůz zastavila policejní hlídka, protože nezastavil na stopce. "Jel jsem za roh, abych si mohl užít orální sex,“ řekl podle policejní zprávy Barkley policistovi, který ho ve Scottsdale ve státě Arizona kontroloval. A protože měl červené podlité oči, policista se zeptal, zda před jízdou pil. Barkley se ihned přiznal. "Ano pil jsem, ale měl jsem jen pár drinků,“ uvedl bývalý hráč Houstonu Rockets, který popíjel v baru Dirty Pretty Rock Bar. To potvrdil i majitel Ryan Jocque, který uvedl, že Barkley strávil v baru asi tři hodiny a popíjel se skupinou čítající asi 40 osob.


Zdroj: oficiální zdroj


Barkley byl poté převezen na policejní stanici, kde mu byl odebrán vzorek krve. "Vzorně s námi spolupracoval,“ uvedl policista Shuhandler. Ten také dodal, že Barkley projevil nad svým činem lítost. Nyní je vše v rukou právníků.

Barkley ve zkratce

Pětačtyřicetiletý Barkley v současnosti pracuje jako televizní komentátor přenosů z NBA. V roce 1996 byl experty vybrán mezi padesát nejlepších hráčů v historii prestižní zámořské soutěže. V roce 2006 byl uveden do basketbalové Síně slávy. V letech 1992 a 1996 si zahrál na olympijských hrách. Během hráčské kariéry se jedenáctkrát dostal do výběru hvězd NBA.

hrc, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události