Sport

SEXY KOČKY na stadionech, aneb proč také stojí za to fandit

Sportovní zápasy často postrádají na atraktivitě a fanoušek si tedy hledá jiné objekty svého zájmu. A někdy se může skutečně zadařit.

I slavné krásky totiž mají své oblíbené týmy nebo možná jen oblíbené hráče v obyčejných týmech. Na tom ale nesejde. Důležité je, že si sexy "kočky" nacházejí cestu do hledišť sportovních akcí a tím budí velkou pozornost všech přítomných.

Jessica Alba

Americká herečka je českému publiku známá především rolí Mayi v seriálu Delfín Flip a za zmínku rozhodně stojí její role Nancy Callahanové ve filmu Město hříchu (Sin City). Jessica má hned dva oblíbené týmy. Oba hrají NBA a oba střílí koše jak na běžícím pásu. Jedná se o Los Angeles Lakers a Golden State Warriors. Z hlediska výsledků ale může být Jessica spokojena jen napůl. Lakers sice válcují jeden tým za druhým, ale pro Golden State je chuť vítězství něco jako sváteční oběd.

Beyoncé Knowles

Populární zpěvačka a herečka je nejen nadaná, ale také krásná. Za manželku si ji vybral známý raper Jay-Z a společně často navštěvují zápasy Houstonu Rockets, což je celek nejlepší basketbalové ligy světa NBA.Pěvecký pár byl v minulém roce označen za nejvíce vydělávající, do rodinné pokladny údajně přibylo více než 192 milionů dolarů.Eva Longoria

Hvězda seriálu Zoufalé manželky je chotí basketbalisty Tonyho Parkera. A nebyla by to správná manželka, aby svého partnera nepodporovala a nefandila jeho týmu.Proto Longoriovou fanoušci mohou pravidelně vidět na zápasech San Antonia Spurs, za které Parker hraje.


Anna Kurnikovová

Žhavá ruská kráska má své oblíbence také mezi basketbalisty. Konkrétně na Floridě v podobě týmu Miami Heat. Že by jí učaroval nejlépe střílející hráč zámořské soutěže, kterým je Dwyane Wade?Kurnikovová původně chtěla prorazit jako tenistka, jenže životní zkušenosti ji přesvědčili o tom, že lehčí cesta bude, když využije svou krásu a šarm. Proto se vrhla na dráhu modelky a nutno říci, že je velice úspěšná. Na titulní stránky světových deníků se také dostala kvůli avantýrám s hokejisty Detroitu Red Wings Sergejem Fjodorovem a "ruskou raketou“ Pavlem Burem.

Elisha Cuthbert

Sexy herečku můžete znát ze seriálu 24 hodin (hrála dceru Jacka Bauera) nebo z filmu Sexbomba od vedle (Girl next door). Cuthbertová je fanynkou týmu Los Angeles Kings, který hraje kanadskoamerickou NHL.

V této soutěži si evidentně vyhledává i své partnery. Není tajemstvím, že nějaký čas chodila s kontroverzním hráčem Dallasu a nejnenáviděnějším hokejistou celé soutěže Seanem Averym. Ten však neunesl tíhu rozchodu a před jedním zápasem ji označil za děvku. V současné době chodí s Dionem Phaneufem z Calgary Flames.

jpz, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události