Fotbal

Beckham odkulhal z tréninku, premiéra v AC Milán se odkládá

Anglický fotbalista David Beckham asi svou premiéru v dresu slavného AC Milán kvůli svalovému zranění odloží.

Vynikající fotbalista a silná marketingová značka David Beckham má zvednout prodej dresů italského giganta AC Milán. A také na tři měsíce, po které na Apeninském poloostrově hostuje z amerického LA Galaxy, zvýšit konkurenci v přestárlém kádru na San Siru.

Vysněná “kondička“ je spíš snem

Po jeho příchodu do klubu Beckhamovu kondici až do nebes vychvaloval klubový lékař, který ikoně anglické reprezentace předpovídal pokračování aktivní kariéry až do 40 let. "Je připraven hrát. V posledních dnech pracoval skvěle a určitě bude pro tým přínosný," rozplýval se ještě v pondělí ráno uznávaný kouč AC Milán Carlo Ancelotti. 

Ostře sledovanou premiéru si v dresu rossoneri měl odbýt v úterý v přátelském utkání s Hamburkem v Dubaji. Podle oficiálních stránek klubu byl k utkání nominován, vše se ale s největší pravděpodobností změnilo po pondělním tréninku týmu. Ten Beckham podle italských médií nedokončil a se svalovým zraněním odkulhal ze hřiště. Podle některých zdrojů Beckham dokonce při jedné z dřívějších tréninkových jednotek zkolaboval vysílením.

V základní sestavě není, Češi hrát budou

Trenér Carlo Ancelotti už zveřejnil základní sestavu pro zápas s německým celkem, ve které Beckham nefiguruje. Zda bude připraven alespoň na pár minut, není zatím jisté. Rozhodně však nebude hrát brazilský záložník Kaká. V neděli čeká na Ancelottiho výběr ligové utkání na půdě AS Řím, a tak bude Beckhama zřejmě šetřit.


Chybět bude trenérovi AC Milán také dvojice Bonera, Borriello. Setkat by se však měli aspoň čeští fotbalisté. Obránce milánského týmu Marek Jankulovski figuruje v základní sestavě a záložník Hamburku David Jarolím by také neměl chybět v sestavě svého celku.

Příchod na hostování do Itálie vzbudil velký poprask. Podívejte se, jak Beckhama ve slavném klubu přivítali:

dfk, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události