Fotbal

Ve Španělsku rozhodčí rozdal 19 červených karet

Fotbalový zápas španělské regionální divize byl po velké potyčce, do které se zapojili i diváci, přerušen.

VIDEO: Podívejte se jak jednou příjemně udělil rozhodčí červenou kartu švédskému obránci Lučičovi 

Plných devatenáct fotbalistů dostalo o víkendu červenou kartu při utkání španělské regionální divize v Andalusii, z toho ale na hřišti jen jeden. V zápasu mezi Recreativo Linense a Saladillo de Algeciras běžela 54. minuta, když se do sebe pustili jeden z domácích fotbalistů a jeho protihráč. Do potyčky se poté zapojili i další hráči a někteří diváci, kteří pronikli na hřiště.


Rozhodčí utkání předčasně ukončil a do zápisu napsal, že vyloučil po devíti hráčích z každého týmu. Jeden z domácích fotbalistů byl navíc vyloučen už na začátku utkání. V okamžiku přerušení zápasu vedli domácí 1:0.

Hráči chtěli jen zabránit horšímu

Trenér Recreativa ovšem v rozhlasovém rozhovoru prohlásil, že hráči a diváci zasáhli do strkanice dvou iniciátorů potyčky jenom proto, aby zabránili horšímu. "Nevím, co toho sudího chytlo. Rozhodčí lže, jako když tiskne," citovala ho Marca.

VIDEO: Rozhodčí se často mýlí ...VIDEO: Podívejte se, jak řádil v loňském ročníku Gambrinus ligy v Teplicích vyhlášený bouřlivák Tomáš ŘepkaVIDEO: V argentinské lize jsou fotbalisté hodně horkokrevní a červené karty se rozdávají jako na běžícím páse

rk, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události