Fotbal

Horst Siegl: S Křetínským jsem byl v minimálním kontaktu

Hostem ON-LINE rozhovoru na tn.cz byl člen klubu ligových kanonýrů Horst Siegl.

Bývalý asistent Sparty letenskému týmu obětoval hodně nejen jako hráč, ale i trenér. Před Vánoci se však dočkal nemilosrdného vyhazovu, který mu kurýr doručil na Štědrý den.


"Můj odchod mě mrzel. Čekal jsem, že mi to pánové Křetínský s Chovancem řeknou do očí..." přiznal Siegl našim čtenářům.


Rozhovor


 V pozici sparťanského asistenta strávil 27 měsíců. Jeho nadřízenými byli Michal Bílek s Vítězslavem Lavičkou. "Spolupráce s oběma byla fantastická. Jen škoda, že netrvala déle. Škoda jak pro mě, tak pro Spartu," poznamenal s úsměvem.


Siegl několikrát zdůraznil, že Spartě přeje nadále vše dobré a bude jí dál fandit. Rád by se do ní jednou vrátil, ale v jiné roli.


Co se týče současné trenérské hyerarchie klubu, příliš se mu nepozdává. "To rozdělení na tři kouče upřímně nechápu. Uvidíme, jak to bude fungovat," podotkl Siegl, kterého velmi potěšil fakt, že mu po jeho odchodu z Letné přišlo od hráčů několik mailů a smsek. Stálo v nich poděkování za předchozí spolupráci a přání všeho dobrého. "Udělalo mi to velkou radost," přiznal velký oblíbenec sparťanských fanoušků.


Bývalý vynikající útočník se vyjádřil také k tomu, proč je v dnešním fotbale málo pravých srdcařů. "Myslím si, že je to tím, že my jsme jako mužstvo byli mnohem déle pohromadě. Ne nadarmo se říkalo: "Sparta, buzerantů parta:-))" Ale teď vážně, dnešní doba je taková, že každý si hraje hlavně na svém písečku," dodal trochu kriticky.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události