Fotbal

Petr Voříšek: O odchodu ze Sparty nepřemýšlím

Měl být jedním z hráčů, který opustí letenský klub, ale sám by rád ve Spartě zůstal.

Petr Voříšek ve Spartě určitě neprožil špatnou sezonu. Byl jedním z hráčů, kteří pravidelně nastupovali v základní sestavě a i jeho výkony na hřišti snesly přísnější měřítko. Přesto se spekuluje o jeho výměně do posledního týmu ligového pelotonu Viktorie Žižkov. Její trenér Zdeněk Ščasný se nechal slyšet, že by byl moc rád, kdyby Voříšek zamířil právě do jeho týmu. To Voříšek zatím odmítá.

Chce pokračovat ve Spartě

"O odchodu ze Sparty nepřemýšlím. Začala nám příprava a soustředím se jen na ni. Co bude dál, to se uvidí, ale rád bych zůstal hráčem Sparty," řekl Voříšek. "Petr Voříška znám z Boleslavi a do týmu by se nám hodil jak po herní, tak po charakterové stránce," řekl tn.cz trenér Ščasný.


Během podzimu při neúčasti Bergera vedl tým s kapitánskou páskou. V zimě došlo ke změnám v realizačním týmu na postech asistentů, kdy přišli Martin Hašek a Jan Kmoch. "Trénujeme jen pět dní, těžko hodnotit, ale zatím to vypadá dobře. Určitě nám noví trenéři mají co dát," dodal Voříšek.

Odejde Kisel?

Dalším jménem, které se v poslední době skloňuje, je Karol Kisel. Slovenský středopolař s výbornou střelou by prý měl zakotvit v Teplicích. To potvrdil i šéf klubu Hrdlička. "Karol nabídku zváží," dodal manažer Kisela Zítka.


Teplice měly o Kisela zájem už v létě, ale Sparta slovenského záložníka neuvolnila. Nyní vše vypadá o mnoho reálněji. Kisel nedostával na podzim mnoho šancí a strávil většinu sezony na lavičce náhradníků. Navíc mu letos v létě na Spartě končí smlouva a stane se tak volným hráčem. V zájmu Sparty tedy je, aby Kisela prodala, dokud za něj utrží nějaké peníze. Pokud bosové ze Sparty zaváhají, mohli by "utřít nos" stejně jako Slavia, která za odchod Krajčíka nedostala ani korunu...

hrc, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události