Hokej

Budějovicím nefunguje vůbec nic. Hlouběji už klesnout ani nemohly

Budějovicím nefunguje vůbec nic. Hlouběji už klesnout ani nemohly
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Hokejisté Mountfieldu v extralize tápou jako Alenka v říši divů. V neděli utrpěli největší debakl sezony.

Prohrát 0:7, navíc před vlastním publikem, to se opravdu jen tak nevidí. A příznivci Českých Budějovic by vidět určitě ani nechtěli...

"Ať se kouknou, jak se maká!"

“Tak jsem se vzbudil a koukám, že to nebyl zlý sen, ale skutečnost!“ říká naštvaný příznivec na klubových stránkách. “Já bych je všechny poslal někam kouknout, jak se maká. Proti Slavii jsme hráli hokej tak pět minut před čtvrtým gólem, a to je z minut šedesáti skutečně málo…“ stojí ve vzkazu od uživatele DaveMotor.


České Budějovice si s přízní svých fanoušků zkrátka hrají ruskou ruletu. Po osmé porážce v řadě spadly na samé dno tabulky.

Bokrošovo odvolání nový impulz nepřineslo. Spíš naopak

V trenéru Ernestu Bokrošovi hlavní chyba nebyla. Slovenský kouč byl odvolán po prohraném zápase s Mladou Boleslaví a na lavičce ho nahradil jeho dosavadní asistent Jan Tlačil. Ten ve třech zápasech s Mountfieldem ani jednou nebodoval. 


Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek


"Dlouhodobě máme špatné začátky, proto jsme chtěli všechno podřídit vstupu do utkání. Chtěli jsme doma být aktivní a vyhrát, ale právě ta vůle po vítězství nás nakonec uvrhla do zkázy,“ komentoval sklesle nedělní výbuch se Slavií.

Turek si v utkáních moc nezachytá...

V českobudějovickém mužstvu nefunguje vůbec nic. Hře chybí jakýkoliv systém, útočníci si nevěří a nedávají góly, jistotou neoplývá ani stabilní opora týmu – brankář Roman Turek. V předminulém kole, kdy se Jihočeši utkali s Libercem, inkasoval během úvodní minuty hned dva góly a rázem zmizel na střídačce. Totéž v bleděmodrém se opakovalo i v zápase se Slavií. Turek vydržel na ledě jen o sedm minut déle…


“Za ty góly vinu ale nenese, padaly po našich chybách. Vždycky jsme tam nechali hráče, který to dával z voleje skoro do prázdné," brání Turka útočník Ondřej Veselý. "Pořád to padalo do naší sítě, přestože jsme se snažili tlačit dopředu. Slávisté nám však odebírali puky už na modré čáře a hráli to, co potřebovali," dodal s hlavou svěšenou.


Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek


Budějovicím zkrátka nezbývá než doufat, že hrůzostrašná sezona už brzy skončí. Tým je zcela v rozkladu a možnost pádu do první ligy začíná být stále reálnější…

hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události