Fotbal

Scolari: Buď vše ztratíme, nebo se zachováme jako chlapi a zlepšíme se

Londýnská Chelsea ve šlágru 21. kola Premier League "vybouchla" na půdě Manchesteru United. “Prohráli jsme zaslouženě, soupeř byl jasně lepší,“ uznal manažer “blues“ Luis Felipe Scolari.

Ten byl z výkonu svých svěřenců pořádně rozčarovaný. Nejhůř si vedla obrana, která pořádala "den otevřených dveří". Petr Čech tak musel ze sítě lovit míč hned třikrát…

“K tomu zápasu se dá říct jen jedno. Byl to z naší strany hodně nepovedený den…“ řekl český brankář na svých oficiálních stránkách.

Scolari boj o titul nevzdává

Lehce se nemluvilo ani trenérovi Scolarimu. "Musíme se zamyslet nad tím, co se s hráči stalo, proč jsme tak prohráli… Pokud bychom stejný výkon měli předvést i v dalších zápasech, nemůžeme je vyhrát,“ poznamenal Scolari na stránkách BBC. Hodnotit jednotlivce se mu příliš nechtělo, místo toho mluvil o rozdílné tváři obou poločasů.


“V první půli jsme hráli velmi dobře, jenže na její konci jsme inkasovali a ráz utkání se změnil,“ podotkl Scolari, který razantně odmítl, že by začal vzdávat šance na titul. “Nemyslete si, že když jsme prohráli s Manchesterem, tak je všemu konec. Ještě nás čeká 17 zápasů a my budeme bojovat až do toho posledního,“ prohlásil pevně a dodal: “Buď můžeme vše ztratit, nebo se zachováme jako chlapi a zlepšíme se.“


Chelsea je momentálně na druhé příčce Premie Lague, na první Liverpool ztrácí dva body. Ďáblové z Manchesteru jsou třetí s pětibodovým odstupem na Reds, mají však dva zápasy k dobru.

hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události