Fotbal

Fotbalista Ribéry naboural s týmovým autobusem

Fotbalista Ribéry naboural s týmovým autobusem
Zdroj: oficiální zdroj

Na hřišti patří záložník Bayernu Mnichov k nejlepším na světě, ale za volantem autobusu je bezradný.

Známý šprýmař z Bayernu Mnichov Franck Ribéry si na soustředění v Dubaji chtěl trochu zpříjemnit pobyt a usedl za volant klubového autobusu. A jak jeho jízda dopadla? Jedno je jisté: profesionálním řidičem se francouzský fotbalista určitě nestane.


Zdroj: oficiální zdroj

Značky mu stály v cestě

Jak se vše přihodilo? Celý tým Bayernu již seděl v autobuse připravený k odjezdu, když v tom vstal rošťák Ribéry a chopil se volantu. Tým si tak udělal neplánovaný výlet, při kterém Ribéry zničil dva hotelové ukazatele, přičemž poškrábal klubový autobus. Když jeho krátká projížďka skončila, autobus ztichl. "Pak se ale všichni váleli smíchy,“ uvedl jeden z pasažérů Tim Borowski.

Šprýmař Ribéry

Kdo se ale určitě nesmál, byl "řidič z povolání“ Franck Ribéry. Hotelový personál si totiž na jeho kousek stěžoval, a tak Ribéry musel vysvětlovat, co vlastně za volantem zamýšlel, když nemá potřebné řidičské oprávnění. Za Ribéryho se ale postavil manažer Bayernu Uli Hoeness, který se celou událostí bude dále zabývat.


A co tomu říkal trenér Jürgen Klinsmann? "Franck si chtěl udělat ze spoluhráčů legraci a naštěstí nevznikla žádná větší škoda. Navíc sám Franck byl z celé události vyplašený,“ uvedl trenér německého velkoklubu.


Ribéry se mimo hřiště zapsal do podvědomí fanoušků také jako ten, který polil kýblem vody legendárního gólmana Olivera Kahna.

Podívejte se sami na vyvedený vtípek:


Napodobil Ronalda

Fanoušci se na diskusních stránkách o fotbale baví na účet bourajících fotbalistů. Není to totiž ani týden, kdy své rudé ferrari zdemoloval Cristiano Ronaldo, který spěchal na trénink Manchesteru United.

Ale ani Ribéry nemá s automobily dobrou zkušenost. Jako dvouleté dítě totiž zažil dopravní nehodu, která ho poznamenala na celý život: jeho tvář totiž muselo dát do hromady sto stehů.

hrc, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události