Fotbal

Naháči útočí na fotbalových stadionech

Německý fanoušek předváděl v ochozech striptýz během přátelského utkání. GALERIE NAHÁČŮ.

Diváci chodí do ochozů stadionů především kvůli sportovním kláním. Někdy se ale dočkají i něčeho navíc. Čas od času se některý z fanoušků nechá unést alkoholovým opojením a dá průchod svým emocím. Přesně to se stalo v Německu v přátelském zápase Osnabrücku s Hannoverem.

Vlezl na plot a ostatní jej povzbuzovali: Onanovat, onanovat!

Jeden z příznivců hostujícího Hannoveru si v sobotu vylezl na plot, svlékl se a začala striptýzová show. Evidentně mu nevadila ani okolní teplota minus čtyři stupně Celsia.


Jeho kamarádi ho během celého představení povzbuzovali. Nejdříve skandovali: "Ó, jak je krásný!" Po chvíli ale přitvrdili. "Onanovat, onanovat!" křičeli.


Hannover přátelské utkání vyhrál 3:0, ale fanda - exibicionista má na krku obvinění z veřejného obtěžování. K celé situaci se vyjádřil trenér Hannoveru i představitelé z řad fanoušků.


"Samozřejmě jsme si ho všimli, to nešlo přehlédnout. Dělal to pro fanoušky. Věřím, že oni se bavili a sám aktér také,“ prozradil s úsměvem trenér hostů Dieter Hecking, který poukázal i na fakt, že striptér měl v krvi více než dvě promile alkoholu. "Byla to spontánní akce, která už se nebude opakovat,“ vzkázal tábor skalních fandů bundesligového týmu.Podobné situace se ve fotbale zkrátka stávají, někdy vběhne fotbalový naháč na hřiště a nechá se nahánět pořadateli, jindy se hráčům snaží sebrat míč...

jvl, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události