Fotbal

Exotický sparťan poprvé na lyžích. Zimní dril se nevyhne nikomu

Exotický sparťan poprvé na lyžích. Zimní dril se nevyhne nikomu
Zdroj: AC Sparta Praha

Nástrahy neposedných lyží nyní poznává i Bony Wilfried ze Sparty.

Tým z Letné je momentálně na soustředění v Horních Mísečkách, kde se hráči připravují na jarní sezonu. Bystrým okem na ně dohlíží první trenér Martin Hašek, který Řepku a spol. vyhnal na běžky.


Poté se ujmul útočníka Bonyho Wilfrieda, rodáka z Pobřeží Slonoviny, který se s neposednými lyžemi pral vůbec poprvé v životě...


Zdroj: AC Sparta Praha


"Nikdy v životě jsem na běžkách nestál, ani loni na soustředění béčka na Šumavě," říká Wilfried na oficiálních stránkách Sparty. "Je tu příšerná zima, obzvlášť poté, co jsme o víkendu hráli v hale. Ale co můžu dělat, je potřeba se připravit na jaro," dodává rychlonohý útočník.


Ten jakžtakž zvládl jízdu na rovině, když měl však stoupat do kopce, nastal problém. Wilfried za hlasitého smíchu několikrát spadl a po hodině a půl byl z "běžeckého kurzu" raději propuštěn.


Zdroj: AC Sparta Praha


Kondiční trenér Aleš Kaplan byl s jeho počínáním přesto na oko spokojený. "Ještě pár tréninků a Bony se bude moci přihlásit v dresu Pobřeží Slonoviny na zimní olympiádu do soutěží v klasickém lyžování..." poznamenal s humorem pro klubový web.

hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události