Fotbal

Ronaldo naznačil, že je dohodnutý s Realem Madrid

Nejlepší fotbalista roku 2008 rád provokuje. A to hlavně vedení Manchesteru United.

Co kreativní záložník provedl tentokrát? V Portugalsku si zaregistroval novou obchodní značku s názvem CR9. Na tom by nebylo nic divného, kdyby ve své rodné zemi už neprovozoval dva sportovní bary pod značkou CR7. Toto pojmenování symbolizuje Ronaldovy iniciály a číslo dresu, ve kterém hraje v Manchesteru.


No a devítku má slíbenou od vedení Realu Madrid…

V Realu může na sedmičku zapomenout. Má ji totiž Raúl

Ronaldo moc dobře věděl, že svým činem odstartuje lavinu spekulací. Nedávno totiž prohlásil, že je číslem svého dresu naprosto posedlý. Má ho doma na povlečení i na skříních, dokonce si nechal udělat stůl ve tvaru čísla sedm...V Madridu mu však jasně řekli, že na své oblíbené číslo může předem zapomenout. Sedmičku totiž nosí kapitán Raúl, největší ikona klubu. Předběžně jsou tak s Ronaldem dohodnutí na tom, že oblékne dres s číslem o dvě cifry vyšší.

Prezident Calderón hodlá madridský klub opustit

Pokud by portugalský reprezentant do Realu skutečně přestoupil, už by ho neuvítal současný prezident klubu Ramón Calderón. Sedmapadesátiletý funkcionář totiž uvedl, že příští rok nebude usilovat o své znovuzvolení. "Když se na to dnes podívám, tak si nemyslím, že do voleb půjdu," poznamenal Calderón pro klubový web a dodal. "Je to přitažlivá práce, ale rozhodně ji nehodlám dělat celý život."Reagoval tak na nařčení deníku Marca, který Calderóna obvinil, že v listopadu uplynulého roku zmanipuloval výsledky hlasování valné hromady klubu, jež mu nakonec vyslovila důvěru.

Důkazy hovoří proti němu

Podle renomovaného plátku nebyl funkcionář předčasně odvolán jen proto, že na zasedání nepustil zhruba 200 členů klubu a místo toho na něj umožnil přístup úplně cizím lidem. Díky tomu dopadlo hlasování v jeho prospěch o 47 hlasů. List dokonce zveřejnil fotografii deseti lidí, kteří hlasovali i přesto, že v místnosti neměli co pohledávat!


"Není na tom zrnko pravdy. Mohu všechny ujistit, že jsem nic nezmanipuloval. Tohle není náš styl," ohradil se Calderón, jenž by podle vlastních slov podobný čin nikdy nespáchal.


Nicméně u kormidla Bílého baletu už dlouho zůstat nehodlá…

hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události