Hokej

Po kolizi na ledě zemřel další mladý hokejista

Šestnáctiletý Kanaďan Kristopher Meshake zemřel po vnitřním krvácení v nemocnici.

Nebyl známý jako ruský talent Alexej Čerepanov, ani se nepral jako jeho krajan Don Sanderson, ale potkal ho stejně tragický osud. Šestnáctiletý kanadský hokejista Kristopher Meshake si nejprve na ledě zlomil nohu, po převozu do nemocnice ovšem nastaly komplikace v podobě vnitřního krvácení a hokejista nakonec zemřel.


Definitvní odpověď na otázku, proč přišel další mladý člověk o život, dostane veřejnost po konečných výsledcích z pitvy.

Nešťastný moment nastal při rozbruslení

Mladý hokejista si zlomil nohu při rozbruslení a byl převezen do nemocnice, ale poté nastaly komplikace. Existuje mnoho dohadů, proč Meshake zemřel. Podle chlapcovy rodiny ale došlo k vnitřnímu krvácení, které vedlo ke smrti.


Meshake byl podle šéfa týmu Aroland First Nation z ontarijské ligy talentovaným a zároveň respektovaným hokejistou, který vždy rozdával dobrou náladu jak na ledě, tak i mimo něj. Na počest jeho památce jsou od tragédie zavřeny všechny základní školy v okolí a studenti drží smutek.

Čerepanova zabil doping

Po smrti ruského talentu se objevily spekulace, že bral zakázané látky. Jenže to následná vyšetření nepotvrdila a tak se veřejnost smířila s tím, že se zkrátka jednalo o selhání organismu kvůli srdeční poruše, kterou Čerepanov trpěl. Jenže opakované testy ukázaly pravý opak. Mladý Rus dopoval ještě tři hodiny před svou smrtí.

Podívejte se, jak se celá nešťastná událost stala:

rk, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události