Fotbal

Žižkov má zřejmě smůlu, Doška mu vyfoukne Škoda Xanthi

Gólového dlouhána Sparty chce do svých řad zlákat desátý klub řecké ligy.

Viktorie Žižkov už není nejvážnějším kandidátem na zisk útočníka Libora Doška. Tím se stala řecká Škoda Xanthi. “Tuto informaci mohu potvrdit. Řekové projevili o Libora konkrétní zájem. Chtěli by ho na hostování s opcí na přestup,“ řekl pro tn.cz hráčův manažer Ondrej Chovanec.

Žižkov jedná a jedná, ale stále nic nevyjednal...

Dlouho to přitom vypadalo tak, že i když Došek nejevil velký zájem Letnou opustit, jaro stráví pod žižkovským vysílačem. Do kádru předposledního celku Gambrinus ligy ho chtěl zlákat trenér Zdeněk Ščasný, který svůj zájem několikrát otevřeně deklaroval.


“Jednání mezi Spartou a Viktorkou probíhají už dlouho, jenže k dohodě zatím nedošlo,“ podotkl agent Chovanec s tím, že Xanthi je v jednání mnohem přímočařejší. “Řecký klub na Libora nehodlá čekat věčně, naše vyjádření jim máme dát do pátku. Uvidíme, jak se to vyvine“ dodal.

Už mohl být v Kölnu. Nevyšlo to

Chovanec dále prozradil, že i když jeho klient ze Sparty rozhodně neutíká, zahraniční angažmá by si rád zkusil. “Já myslím, že to je přání asi každého hráče. Před rokem a půl mohl jít Libor do Kölnu, ale Sparta ho nepustila. Tenkrát byl pro ni nepostradatelný hráč…“ prohodil Chovanec.

hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události