Fotbal

Rajnoch: Mám toho plné zuby, cítím se hodně unavený

Rajnoch: Mám toho plné zuby, cítím se hodně unavený
Zdroj: oficiální zdroj

Bývalý záložník Mladé Boleslavi vstřelil za Chotěbuz svůj první gól.

Reprezentační dříč Jan Rajnoch, který do bundesligové Energie Chotěbuz přišel na půlroční hostování s opcí na přestup, nyní na Kypru polyká tvrdé tréninkové dávky. A jelikož do německého klubu neodcházel s tím, aby vysedával na lavičce, snaží se pracovat s co největším nasazením.


“Mám toho plné zuby, cítím se hodně unavený,“ přiznal Rajnoch a dodal: “Neřekl bych, že se v Německu trénuje víc než v Česku, i když tréninky jsou o trošku delší. V konkurenci vynikajících fotbalistů je ale boj o místo v sestavě nesmírně náročný.“

Trefil se svým typickým způsobem - tedy hlavou

Kreativní středopolař si už v dresu Chotěbuze připsal první branku, a to v přátelském utkání s Nicosií, které bundesligový celek vyhrál vysoko 10:1. “Dal jsem gól hlavou po centru z křídla,“ popsal Rajnoch svou premiérovou trefu v novém působišti.


Už v neděli se z Kypru vrací do Německa, kde začne závěrečná příprava před bundesligovým jarem. Má Chotěbuz na to, aby se dostala ze sestupových míst? “Na takové hodnocení je po prvním týdnu příliš brzy, nerad bych něco zakřiknul,“ řekl Rajnoch opatrně.

hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události