Fotbal

Fotbalista drápal soupeři oči

Hrůzostrašná scénka se odehrála během přátelského zápasu mezi Hamburkem a Hoffenheimem.

Souboj dvou předních týmů německé nejvyšší soutěže měl být zpestřením zimní přípravy, jenže chybělo málo a skončil otřesnou tragédií. Chorvatský rychlík Ivica Olič neudržel nervy na uzdě a konflikt s brazilským útočníkem Eduardem chtěl utnout tím, že svému soupeři vydrápe oči!

Celou šarvátku si můžete prohlédnout ZDE:


Stalo se to ve Španělsku, kde se oba týmy připravují na náročné jaro. Dvě minuty před koncem přátelského střetnutí se za rozhodnutého stavu 2:0 pro Hamburk udála u půlící čáry mela, která nemá obdoby.


Dravý útočník Olič, jenž se od léta stane hráčem Bayernu Mnichov, zezadu nevybíravě strčil do pronikajícího Eduarda a ten se skácel k zemi jako podťatý. Nenechal si to však líbit, vstal a Oličovi vlepil pořádnou facku. Bundesligová hvězda se na Brazilce vrhla a prsty pořádně zatlačila na jeho oči.


Kdyby je od sebe neoddělili včas spoluhráči, Edurado by už možná nikdy neviděl...

Olič není jen rváč, ale i výborný střelec. Podívejte se sami:


“To by se stávat určitě nemělo. Oba by se měli udržet,“ řekl kapitán Hoffenheimu Selim Teber deníku Bild. “Olič dostal regulérní k.o.,“ zlobil se trenér Hamburku Martin Jol. “Oplácet by neměl, ale v takové situaci pro něj mám pochopení,“ bránil svého svěřence.


Ještě dodejme, že oba znesváření kohouti uviděli červenou kartu a je dost možné, že přijdou o začátek jarní části bundesligy, která stratuje první únorovou neděli.

hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události