Sport

Příbram po remíze s Bohemians 1905 v Tipsport lize končí

Fotbalisté Příbrami přišli dnešní remízou 1:1 s lídrem druhé ligy Bohemians 1905 o šanci na účast ve čtvrtfinále zimní Tipsport ligy. Středočeši sice rychle vedli brankou nové posily Brožíka, ale pět minut před pauzou vyrovnal z přímého kopu Adam a před posledním utkáním skupiny A proti Plzni udržel "Klokany" ve hře o postup. Výsledky: Bohemians 1905 - 1. FK Příbram 1:1 (1:1)Branky: 40. Adam - 10. Brožík. Rozhodčí: Franěk. Teplice - Kladno 1:4 (0:1) Branky: 54. Verbíř z pen. - 48. a 87. Mašanský, 10. Šilhan, 72. Zachariáš. Rozhodčí: Štěrba. Diváci: 60.