AC Milán přehrál brankou Brazilce Pata Fiorentinu

Jankulovski přihrál na jediný gól, v závěru byl vyloučen.

Fotbalisté AC Milán i s Davidem Beckhamem v základní sestavě vyhráli nad Fiorentinou 1:0, zápas však nedohrál Marek Jankulovski. Český reprezentant a člen základní sestavy italského velkoklubu v závěru utkání obdržel červenou kartu.

O osudu zápasu Milána s Fiorentinou rozhodla již sedmá minuta, ve které skóroval Brazilec Pato. Milánský AC si pak vítězství pohlídal, v závěru trenér Ancelotti vyztužil zadní řady a Beckhama vystřídal Švýcar Senderos. Marek Jankulovski dostal druhou žlutou kartu v nastaveném čase za protesty a musel předčasně opustit hřiště.

Dva bývalí hráči Slavie nastoupili proti sobě

Slovenský fotbalový reprezentant Matej Krajčík nastoupil poprvé v dresu Regginy, kam na počátku ledna odešel z pražské Slavie. V zápase proti Sieně nastoupil krajní obránce na posledních deset minut za nepříznivého stavu 0:1, který vydržel až do závěrečného hvizdu. Závěrečných třicet minut odehrál v záloze domácí Sieny někdejší Krajčíkův spoluhráč ze Slavie Lukáš Jarolím.

Italská fotbalová liga - 19. kolo:

Siena – Reggina 1:0 (0:0)
Branka 75. Frick.
Český fotbalista Lukáš Jarolím přišel na hřiště v 59. minutě, když vystřídal ve středu pole Codreu. Na hřišti se objevil i exslávista Matej Krajčík. Slovenský obránce za hosty odehrál závěrečných devět minut.

AC Milán - Fiorentina 1:0 (1:0)
Branka: 7. Pato. ČK: 90. Jankulovski.
Marek Jankulovski nastoupil v základní sestavě a vydržel na hřišti až do svého vyloučení.