V Anglickém poháru postupují Arsenal a Everton. VIDEO ZE ZÁPASU
Zdroj: oficiální zdroj
Aktualizováno
19:34, 8. 3. 2009
Londýnský Arsenal vyřadil v osmifinále FA Cupu druholigový Burnley 3:0 a Everton ve čtvrtfinále Middlesbrough 2:1.
Reklama
Reklama
Ve čtvrtfinálovém duelu dvou týmů Premier League byl na domácím trávníku úspěšnější Everton, který dokázal nepříznivý poločasový stav 0:1 otočit brankami Fellainiho a Sahy mezi 50. a 60. minutou ve vítězství 2:1 a postoupil do semifinále, kde už čekají Chelsea a Manchester United.
Gól Mexičana Vely proti Burnley si prohlédněte na videu:
Arsenal, v jehož dresu stále není k dispozici český reprezentační záložník Tomáš Rosický, se ujal proti Burnley vedení již ve 25. minutě, když se prosadil mladý útočník Carlos Vela. Po přestávce přidali Kanonýři další dvě branky a mohou se již těšit na čtvrtfinálový souboj s Hull City.
Na Eduardovu parádu, která znamenala druhý gól Arsenalu, se podívejte na videu:
FA Cup, osmifinále:
Arsenal - Burnley 3:0 (1:0) Branky: 25. Vela, 51. Eduardo, 84. Eboué.
Čvrtfinále:
Everton - Middlesbrough 2:1 (0:1)
Branky: 50. Fellaini, 56. Saha - 44. Wheater.