Anglický záložník Steven Gerrard byl zproštěn obvinění, že na konci loňského roku zmlátil diskžokeje jednoho londýnského barů.
Osmadvacetiletý středopolař Liverpoolu slavil 29. prosince minulého roku vítězství svého týmu nad Newcastlem (5:1) tak vehementně, že byl zadržen policií.
V klubu Louge Bar měl tropit výtržnosti a dokonce napadnout diskžokeje Marcuse McGeeho. Ten musel následně vyhledat s vyraženým zubem a tržnou ranou na čele lékařskou pomoc.
Gerrard byl u soudu v Notrh Seftone už v lednu, ale to šlo jen o formality. Dnes tam stanul opět, ovšem obvinění z napadení bylo staženo.
Anglický reprezentant, který kvůli stání u soudu zmeškal trénink, tak čelí už jen obvinění z výtržností. V neděli by však měl bez problémů nastoupit v anglické lize proti Aston Ville.
Včerejší noc "nejistoty" Gerrard nestrávil v teple rodinného krbu, nýbrž v baru spoluhráče Jamie Carraghera. Zřejmě proto, aby všem ukázal, že jeho nějaký soud nezastraší...