Deset milionů korun dostane od jablonecké radnice prvoligový fotbalový klub FK Baumit. Jeho většinovým vlastníkem je Miroslav Pelta a menšinovým vlastníkem město. Peníze potřebuje FK Baumit na zaplacení závazků, které má u státních organizací. Kdyby jim dlužil peníze, nedostal by licenci pro příští ročník první ligy.
Deset milionů korun dostane od jablonecké radnice prvoligový fotbalový klub FK Baumit. Jeho většinovým vlastníkem je Miroslav Pelta a menšinovým vlastníkem město. Peníze potřebuje FK Baumit na zaplacení závazků, které má u státních organizací. Kdyby jim dlužil peníze, nedostal by licenci pro příští ročník první ligy.