APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Známe výherce soutěže o sestavení reprezentace bez hříšníků

Známe výherce soutěže, ve které jste vybírali fotbalovou reprezetační sestavu bez hříšníků z posledního srazu.

Čtenáři serveru tn.cz si zahráli na trenéra fotbalové reprezentace a vybrali svoji ideální jedenáctku bez hříšníků, kteří byli z kádru vyřazeni. Sestava podle většinového názoru vypadá takto: Čech - Grygera, Suchý, Šimůnek, Jankulovski (Kadlec) - Sionko, Jarolím, Rosický, Šírl - Necid, Bednář.

Z reprezentace bylo vyřazeno šest hříšníků, kteří zapíjeli potupnou prohru od bratrů Slováků. Jedná se o následující jména: Martin Fenin, Milan Baroš, Václav Svěrkoš, Marek Matějovský, Radoslav Kováč a Tomáš Ujfaluši. Posledně jmenovaný se vzdal dresu se lvíčkem na prsou dobrovolně ještě v úterý v noci, a to velmi prapodivným způsobem.

Server tn.cz poté vyzval v soutěži čtenáře, jejíž výherci budou vylosování dnes o půlnoci, aby složili základní sestavu českého týmu bez provinilců. Ze stovek e-mailů, které do redakce přišly, nakonec vykrystalizovala daná sestava.

Výherci, kteří se mohou těšit na dárek od redakce tn.cz:


Ladislav Brávek, Brtná
Vladimír Michal, Sokolov
Jaroslav Fux, Brno
Ondřej Pištěk, Frýdek-Místek
Jaroslav Hunal, Borohrádek

Gratulujeme.
 

tn.cz, jed

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události